Valami kék…

Egy kis ezüst-kék szettet hoztam mára.

Ez a duplán tekert forma úgy alakult, hogy film nézés közben tekergettem egy vastagabb drótra a vékonyabbat, és mire észbe kaptam, már jó hosszan végig tekertem…

Na hát mi is legyen belőle, gondoltam egyet és egy vékony pálcára elkezdtem feltekerni a vastag drótot… ebből alakult a duplán tekert forma.

Annyira megtetszett, hogy készült még néhány szett ezzel a technikával….

Címkék: , ,

Ha tetszett, iratkozz fel a heti hírlevélre a blogkövetésnél, így minden héten értesülsz a legújabb bejegyzésekről.

Keress a Facebook-on is, a Handmade by Tünde   oldalon!

 

 

A videót ha nem sikerül nagy ablakban megnyitni, akkor indítsd el a lejátszást, majd a lejátszási ablakban alul kattints a    ikonra.

Ekkor új ablakban nyílik meg, ahol már ki tudod tenni teljes képernyőre.

A videót tedd át HD minőségre, a videoablak alján a fogaskeréknél a minőséget kell átállítani. 

 

Tovább a blogra »